• Pilates ve Yoga Derslerinde kişiselleştirilmiş planlama ile yanınızdayız.

    Grup derslerine ilişkin detaylı açıklamalar ve haftalık takvim planı için lütfen aşağıya tıklayın!

    Grup ders planı

Hedeflerinize ulaşmanız için en kişisel pilates ve yoga dersleri be.pilates&yoga’da. İhtiyacınız yoga ve pilates özel dersleri ya da grup dersleri olabilir. Uzman eğitmen kadromuzla detaylı hazırlanmış derslerimizle yanınızdayız.

Pilates Dersleri Yoga Dersleri

Grup derslerine ilişkin detaylı takvim planını aşağıda bulabilir, derslere rezervasyon yapabilirsiniz. Ya da bize ulaşarak sizin adınıza rezervasyon yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruların cevapları burada olabilir. Lütfen tıklayın..

Derslerin yüklenmesi birkaç saniye sürebilir, lütfen bekleyin.

Pilates dersleri.

Mat pilates konsept grup dersleri

Zamanınız bizim için değerli. Pilates egzersizlerine grup dersleri ile katılmak isteyebilirsiniz. Özel derslere göre daha ekonomik ama aynı verimlilikte olacak kişiselleştirilmiş Mat pilates grup derslerinde hızlı, etkili sonuçlar elde etmek için 6 farklı konseptte mat grup dersleri oluşturduk. Tasarımı ve planlaması tamamen bize ait olan konsept grup derslerinin içeriklerini Boncuk Bıçakçı bizzat sizler için hazırladı. İhtiyacınıza yönelik katılmak istediğiniz pilates grup dersini kendiniz belirleyin, derse rezervasyon yapın ve dersin keyfini çıkartın. Katılmak istediğiniz konsept pilates grup derslerinden istediğinizi seçin ve yerinizi ayırtın. Derslerin takvimine her zaman buradan ulaşabilirsiniz.

Hangi Derslere Katılmalıyım?

Dersler hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Üyelik ücretleri ne kadar?

Grup derslerinde artık üyelik ücretimiz yok. Sadece ders paketlerimiz var. Size uygun olan grup ders paketini alın, ders katılımında check in yapın ve sadece katıldığınız dersler için ücretlendirin. Ders paketinizden dersleriniz otomatik olarak düşecektir.

Kaç dersim kaldı?

Çok kısa zaman içerisinde yayına girecek olan mobil uygulamamız ile geçmiş dönemde hangi derslere girdiğinizi kaç dersinizin kaldığını görebilir ve yeni paket alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ders içeriklerini incelemek için resimlerin üzerini tıklamanız yeterli!

Özel derslere mi bakıyorsunuz?

Bire bir uzman pilates eğitmen kadromuzla gelişiminiz için buradayız. Performansınıza ve gelişiminize odaklanan özel reformer dersleri ile hedeflerinize profesyonel yöntemlerle ulaşmanızı sağlayabiliriz. Ücretsiz deneme dersine kaydolun, özel ders ayrıcalığını yaşayın!

Yoga dersleri.

Yoga grup dersleri

Yoga dersiniz nasıl alırsınız? Hatha Yoga, Vinyasa Yoga ya da Yin Yoga. Üç farklı yoga akımında üç farklı yoga dersimizden istediğinize katılabilirsiniz. Yoga derslerimize ilişkin detaylı planlama takvimimizde. sürekli olarak güncellenen ve bu sayfada yayınlanan takvimimize buradan ulaşabilirsiniz.

Üyelik ücretleri ne kadar?

Yoga grup derslerinde de artık üyelik ücretimiz yok. Sadece ders paketlerimiz var. Size uygun olan grup ders paketini alın, ders katılımında check in yapın ve sadece katıldığınız dersler için ücretlendirin. Ders paketinizden dersleriniz otomatik olarak düşecektir.

Yoga dersleri için ayrı paket mi alacağım?

Hayır. Mat pilates grup dersleriniz için aldığınız grup ders paketi yoga grup dersleri içinde geçerli. Ayrı paket almanıza gerek yok.

Hangi Yoga dersine katılmalıyım?

Yoga dersleri hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaç dersim kaldı?

Çok kısa zaman içerisinde yayına girecek olan mobil uygulamamız ile geçmiş dönemde hangi derslere girdiğinizi kaç dersinizin kaldığını görebilir ve yeni paket alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ders içeriklerini incelemek için resimlerin üzerini tıklamanız yeterli!

Yoga özel derslerine mi bakıyorsunuz?

Yoga derslerinizi nasıl alırsınız? Uzman yoga eğitmenlerimiz yoga derslerindeki performansınız için sizlere kişisel bir yoga deneyimi sunabilir. Performansınıza ve gelişiminize odaklanan özel yoga dersleri ile hedeflerinize ileri seviye ders içerikleri ile ulaşmanızı sağlayabiliriz. Ücretsiz deneme dersine kaydolun, özel ders ayrıcalığını yaşayın!

Uzman, donanımlı, tecrübeli eğitmenlerimiz.

Aylin Gümüş
Pilates Instructor

1990 doğumlu olan Aylin spor hayatında çok küçük yaşlarda başladı. 4 yaşında bale ve 7 yaşında yüzmeyle tanışan Aylin düzenli egzersiz yapmanın bedenini belli bir disiplinle eğitmenin yaşam kalitesinde yarattığı farkı çok iyi gözlemledi ve sporu yaşam felsefesi haline getirdi.

Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olan Aylin, Pilatesle tanıştıktan sonra yaşadığı fiziksel gelişim sayesinde pilates egzersizlerinin ve pilates disiplinin tutkunu oldu. Pilates egzersiz sistemini daha derinlere inerek öğrenmek isteyen Aylin, Pilates eğitmenliği eğitimi aldı ve pilatesi hayatının ayrılmaz bir parçası haline getirdi.

Mat pilates, Reformer pilates, hamile pilatesi üzerine bir çok eğitim alan Aylin, Cadilllac pilates, Barrel, Wunda Chair pilates üzerine bir çok da workshopa katıldı. Pilates eğitmenlik yeterliliğini tamamlayan Aylin, Studyomuzda Aletli pilates ve Hamile Pilatesi Özel, Mat pilates Grup dersleri veriyor.

iletişim:

aylin.gumus@bepilatesyoga.com

 

Gonca Özaydın
Yoga Instructor

Spor hayatına küçük yaşta baleyle tanışarak başlayan Gonca Özaydın, Üniversite yıllarında yarı profesyonel olarak yüzme sporuyla uğraştı. Bedenini belli bir disiplinde eğitmek, fiziksel gelişim göstermek gündelik hayatının rutiniydi.

Gonca, Yoga ile skolyoz teşhisinin konulmasıyla tanıştı. Doktorunun tavsiyesi üzerine yogaya başladı ve eğitmeni Banu Diken sayesinde fiziksel ve zihinsel açıdan bir dönüşüm yaşadı.

Yıllarca çok hareketli spor dallarıyla ilgilenmiş biri olarak yoga ilk başlarda zorlayıcı ve durağan geldi fakat birkaç ders sonra fiziksel deneyimlerden öte ruhumun bir şeyler aradığını ve bunu yoga aracılığıyla deneyimlemek istediğini keşfettim.

Dokuz ay süren uzun ve yoğun bir eğitim sonrası Yoga Alliance RYT-200 onaylı Hatha ve Vinyasa Yoga ekolleri üzerine uzmanlık lisansını alan Gonca be.pilates&yoga ekibinin en yenilerinden. Aldığı onca eğitimi, deneyimlerini üyelerimizle paylaşmaya başlayan Gonca Hocamınızın özel ve grup derslerinde yerinizi ayırtın.

İletişim:

gonca.ozaydin@bepilatesyoga.com

Merve Köroğlu
Yoga Instructor

1987 İstanbul doğumlu olan Merve Köroğlu, Trakya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans programına başladı. Şu an bir yandan IT alanında  İnsan Kaynakları Danışmanlığı yaparken, bir yandan da yoga eğitmenliği yapıyor.

2016 Ocak ayında başladığı yoga yolculuğunda Temel yoga eğitimi, İleri yoga eğitimi, Çocuk yogası eğitimi, Aile yogası eğitimlerini başarıyla tamamlayan Merve studyomuzda yaklaşık bir yıldır yoga grup ve yoga özel dersleri veriyor.

Önümüzdeki dönemde Yin yoga dersleri verecek olan Mervenin grup derslerine katılmanızı ve eşsiz bir yoga deneyimini yaşamanızı isteriz.