• Mat Pilates Derslerinde kişiselleştirilmiş program.

  İncele

 • Mat Pilates Derslerinde kişiselleştirilmiş program.

  İncele

 • Mat Pilates Derslerinde kişiselleştirilmiş program.

  İncele

Mat Pilatesi daha önce duymuş yada yeni tanışıyor olabilirsin. Yada bizi yeni duydun;

Mat Pilates dersleri ile istediğin vücuda hızlı, basit ve etkili bir şekilde kavuşabilirsin. Pilates alanındaki tecrübelerimiz, değerli üyelerimizin talepleri doğrultusunda, Mat Pilates grup dersleri için 6 farklı konseptte dersler planladık. Konsept mat pilates grupları ile eğlenceli deneyimler edinebilir, esnek, sıkı ve güçlü bir vücuda sahip olabilirsin.

Pilates derslerini tercih etmenin sebebi zayıflamak, sıkılaşmak, bölgesel incelme yada omurga sağlığı olabilir. Her amaç için farklı konseptlerde dersler hazırladık. Aylık üyelik sistemi olmadan grup dersleri için ders paketleri alıp, Hedeflerin ve taleplerin doğrultusunda mobil uygulamamız üzerinden sadece katıldığın gurp derslerine check-in yap!

İstersen haftada bir isterseniz her gün derse katıl! 

Geç kalmadan mat pilates grup derslerine rezervasyon yap!

Rezervasyon yap

Mat Pilates Grup ders takvimimizde yerinizi ayırtın!

Mat Pilates egzersizleri fiziksel yapını düzeltirken kas sistemine bütünsel dayanıklılık ve iskelet sistemine sürdürülebilir direnç ve esneklik kazandırır. be. pilates&yoga da deneyimli, eğitimli, uzman eğitmen kadromuzla mat pilatesi bilimsel ve sanatsal perspektifle sunuyoruz. Bu deneyimi keşfetmek için geç kalma!

Geç kalmadan mat pilates grup derslerine rezervasyon yap!

Mat pilates derslerini ücretsiz deneyin!

Mat Pilates Grup Dersi İçin Rezervasyon yapın!

* Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını tıklayabilirsiniz.

Mat pilates, pilates egzersizlerinin reformer pilates aleti olmadan basit pilates ekipmanları ile yerde uygulanmasıdır. Pilates felsefesine amaç ve genel pilates prensiplerine bağlı kalınarak uygulanan mat pilates egzersizleri vücudunuza esneklik, sıkılaşma ve kaslarınıza güç kazandıracaktır.

Bahçeşehir pilates studyoları arasında hizmet kalitesi ve başarı grafiğiyle öne çıkan pilates studyomuzda, Mat pilates grup dersleri verilmektededir. Pilates Matwork grup derslerimizle üyelerimize etkili, eğlenceli pilates dersleri sunuyoruz. Pilatese yeni başlayan, hızlı ve kesin sonuç almak isteyen, duruş bozukluğu olan üyelerimize aletli pilates özel dersleri ile pilatese başlamalarını tavsiye ediyoruz. Bahçeşehir Bahçecity’s residence da bulunan Pilates studyomuzda Matwork pilates grup derslerine aylık üyelik modeliyle katılabilirsiniz. Bahçeşehir Pilates merkezimizde arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız pilates matwork grup dersleri ile hedeflerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir pilates merkezimizde birçok üyemizi sağlığına, hedeflerine ulaştırdık. Tüm üyelerimize ilk günkü heyecanımızla bahçeşehir pilates studyomuzda hizmet etmeye devam ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Pilates derslerindeki farkımız

1. Deneyimli, Eğitimli eğitmenler

Be. Pilates&yoga da hızlı eğitimlerle yada youtube videolarıyla yetiştirilen eğitmenler yoktur. Deneyimli, yeterli eğitim ve sertifikalı, belirli süre de özel ders tecrübesine sahip eğitmenlerle çalışırsınız.

3. Kesin sonuçlar

İstatistiklerimiz gösteriyor ki derslerine zamanında gelen ve azimle çalışan üyelerimiz hedeflerine kesinlikle ulaşıyor. Hemde çok kısa sürede. Siz yeter ki isteyin, biz sizin için buradayız.

2. Bilimsel Perspektif

Biz başarının çok çalışmaya ve bilimsel gerçekliğe dayandığına inanıyoruz. Burada spor ve anatomi biliminin en yeni uygulamalarıyla çalışmalar yaparsınız. Sağlığınız bizim için her şeyden önemli.

4. Inovatif yaklaşım

Derslerinizi mobil uygulamamız üzerinden planlarsınız. Dersleriniz için telefon açmak, yer ayırtmak yada iptal etmekle uğraşmazsınız. Her şey bir tıkla elinizde!

  • “Bu kadar kısa sürede böylesine bir değişim alacağımı hiç sanmazdım. Burada dersler çok keyifli ve verimli geçiyor. bepilatesyoga ailesine çok teşekkür ederim.”
   Burcu Seden, Diş Hekimi
  • “Bahçeşehirde böylesine keyifli, eğlenceli ve verimli dersleri için Boncuk hocama teşekkür ederim.”
   Göksu Şensöz, Diyetisyen
  • “Çok iyi bir spor eğiticisi arıyorsanız en doğru kişi Boncuk hoca..bir kaç derste değişiminize inanamayacaksınız.son 6 ay için teşekkür ediyorum.”
   Devrim Avcı, Doktor
Donanımlı, etkili ve eğlenceli pilates eğitmenleri.

Etkileşimde olmaktan mutluyuz.

be. pilates&yoga ya ilişkin güncel içerikler, kampanyalar ve keyifli paylaşımlar için instagram hesabımızı takip et:

@be.pilatesyoga