• Reformer Pilates ile güçlü, esnek ve sağlıklı bir bedene kavuşun!

Reformer Pilatesi daha önce duymuş yada yeni tanışıyor olabilirsin. Yada bizi yeni duydun. Reformer pilates kısaca;

Aletli pilates adıyla da sıkça kullanılan reformer pilates, vücudun tüm kaslarını güçlendirirken esnekliğini arttıran, vücudun genel sağlık seviyesini iyileştiren ve reformer pilates aleti ile yapılan bir egzersiz sistemidir. Aletli pilates sisteminde pilates aleti üzerinde yapılan egzersizler her geçen gün artmakta ve geliştirilmektedir. Reformer pilateste oldukça fazla egzersiz sistemi olmakla beraber pilatesin kurucusu Joseph Pilates’in egzersiz sistemi tüm pilates camiası için kılavuz niteliğindedir. Aletli pilates ile hedeflerinize ulaşmak için en önemli faktör reformer pilates eğitmeninin bilgisi ve tecrübesidir. be.pilates&yoga da deneyimli, eğitimli, uzman eğitmen kadromuzla  reformer pilates egzersizlerini bilimsel ve sanatsal perspektifle sunuyoruz. Bu deneyimi keşfetmek için geç kalma! Üyelerimizin yorumlarını inceleyebilir, yada pilates deneyimini ücretsiz keşfetmek için deneme ders kaydı oluşturabilirsin.

Reformer Pilates hakkında daha detaylı yazılar blog sayfamızda;

İncele»

Farkımız?

1. Deneyimli, Eğitimli eğitmenler

Be. Pilates&yoga da hızlı eğitimlerle yada youtube videolarıyla yetiştirilen eğitmenler yoktur. Deneyimli, yeterli eğitim ve sertifikalı, belirli süre de özel ders tecrübesine sahip eğitmenlerle çalışırsınız.

3. Kesin sonuçlar

İstatistiklerimiz gösteriyor ki derslerine zamanında gelen ve azimle çalışan üyelerimiz hedeflerine kesinlikle ulaşıyor. Hemde çok kısa sürede. Siz yeter ki isteyin, biz sizin için buradayız.

2. Bilimsel Perspektif

Biz başarının çok çalışmaya ve bilimsel gerçekliğe dayandığına inanıyoruz. Burada spor ve anatomi biliminin en yeni uygulamalarıyla çalışmalar yaparsınız.Sağlığınız bizim için herşeyden önemli.

4. Inovatif yaklaşım

Hedefinize ulaşırken size  küçük ödüller verebiliriz. Yada ansızın ortaya attığımız bir kapışmada kendinizi kıyasıya rekabet içinde bulabilirsiniz. Başarırsınız ve eğlenirsiniz.

 • Hedeflerine aletli pilates ile ulaşabilirsin!

 • Bu kadar kısa sürede böylesine bir değişim alacağımı hiç sanmazdım. Burada dersler çok keyifli ve verimli geçiyor. bepilatesyoga ailesine çok teşekkür ederim.@burcuseden

  - Burcu Seden, Diş Hekimi

 • Bahçeşehirde böylesine keyifli, eğlenceli ve verimli dersleri için Boncuk hocama teşekkür ederim.@goksusensoz

  - Göksu Şensöz, Diyetisyen

 • “Boncuk hocanın ders kalitesinde yarattığı fark asla tartışılmaz. Onun sayesinde bugün geldiğim noktada, esnekliğim, dik duruşum ve kendime güvenim oldukça keyif verici. Emekleri için çok teşekkürler.”@pinaruzgur

  - Pınar Uzgur, Öğrenci Pilot

 • “Çok iyi bir spor eğiticisi arıyorsanız en doğru kişi Boncuk hoca..bir kaç derste değişiminize inanamayacaksınız.son 6 ay için teşekkür ediyorum.” @doktordevrim

  - Devrim Avcı, Doktor

Reformer pilates, pilates egzersiz sisteminin en yaygın ve en etkili alanlarındandır. Pilatesin kurucusu Joseph H. Pilates reformer pilates egzersizlerini 1. Dünya savaşı esnasında İngiliz ordusu üzerinde geliştirmiştir. Reformer Pilates egzersizleri ile kolayca kilo verebilir, vücudunuza uygun şekilde kilo alabilir, sıkılaşabilirsiniz. Reformer pilates egzersizleri ile omurga sağlığınızda ve genel sağlık seviyenizde ciddi ölçüde iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz.

Baçeşehir Pilates Studyomuzda uzman eğitmenler ile reformer pilates derslerimizi bire bir eğitmen eşliğinde veya arkadaşlarınızla birlikte alabilirsiniz. Pilatese yeni başlayan, hızlı ve kesin sonuç almak isteyen, duruş bozukluğu olan üyelerimize aletli pilates özel dersleri ile pilatese başlamalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü, 2 kişilik double aletli pilates derslerinde reformer pilates aletine adaptasyon, vücut tipleri arasındaki farklar gibi sebeplerle aletli pilates dersinin başarısı düşebilmektedir. Seçeceğiniz aletli pilates ders paketleri ile arzuladığınız sağlıklı ve fit vücuda hızla kavuşabilirsiniz.

Aletli Pilates dersleri, Reformer pilates aleti, Cadillac pilates aleti, Wunda chair pilates aleti, Ladder barrel pilates aleti gibi pilates ekipmanları ile yapılmaktadır. Pilates aletleri için günümüzde yerli ve yabancı çok sayıda reformer pilates ekipmanı üreticisi bulunmaktadır. Bahçeşehir pilates studyomuzda Reformer pilates ekipmanlarında sektörün önde gelen 1 numaralı ekipman üreticisi Stott Pilates ekipmanlarını tercih ediyoruz.

Bahçeşehir pilates studyomuzda 1 Eylül 2014 ten beri 100’’ün üzerinde üyemize hizmet ettik. 2 yıl içerisinde (1 Eylül 2016 itibariyle) 2300 saatin üzerinde özel ders işledik. Bahçeşehir pilates merkezimizde birçok üyemizi sağlığına, hedeflerine ulaştırdık. Tüm üyelerimize ilk günkü heyecanımızla bahçeşehir pilates studyomuzda hizmet etmeye devam ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.


 • Ücretsiz deneme dersi için kayıt oluşturun.

Donanımlı, Etkili, Eğlenceli bir ekip.

Can Çoktuğ, Co-Founder

Pilates 1. kademe eğitmeni olan Can Çoktuğ, Sitem mühendisi. Bahçeşehir Üniversitesi Inovasyon yönetimi ve girişimcilik üzerine yüksek lisansını tamamlayan Can Çoktuğ Be. Pilates&Yoga’nın idari işleri ve üyelik ilişkileriyle ilgileniyor.

Çiğdem Çetintaş

Eğitmenimiz Çiğdem Çetintaş, Postur analizi, Reformer (Aletli) Pilates, Mat Pilates, Hamile Pilatesi eğitimlerini tamamladı. 1 yıldır özel ders veren Çiğdem Çetintaş, Mat Pilates ve Reformer Pilates üzerine özel derler vermekte.

Boncuk Bıçakçı, Co-Founder

Kurucu Ortağımız ve Yöneticimiz Boncuk Bıçakçı Reformer Pilates ve Yoga üzerine özel dersler veriyor. Yurt içinde federasyon da dahil bir çok kurumdan Pilates eğitimleri alan Boncuk Bıçakçı, 5 yıldır özel ders vermekte. Pilates üzerine 100 den fazla üye ile çalışan Boncuk Bıçakçı 5000 saatten fazla özel ders tecrübesine sahip.

Etkileşimde olmaktan mutluyuz.

Güncel içerikler, kampanyalar ve keyifli paylaşımlar için takip et:@be.pilatesyoga

 • Reformer pilates ile sıkılaşırken genel sağlık seviyeni iyileştirebilirsin.

Ücretsiz Deneme dersine Kaydol!

Daha fazla bekleme gerek yok, Ücretsiz deneme dersi ile pilatesin etkilerini keşfedebilirsin!