• Background Image

    Ekibimiz

    Pilates instructor

Aylin Gümüş

Pilates Instructor

1990 doğumlu olan Aylin spor hayatında çok küçük yaşlarda başladı. 4 yaşında bale ve 7 yaşında yüzmeyle tanışan Aylin düzenli egzersiz yapmanın bedenini belli bir disiplinle eğitmenin yaşam kalitesinde yarattığı farkı çok iyi gözlemledi ve sporu yaşam felsefesi haline getirdi.

Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olan Aylin, Pilatesle tanıştıktan sonra yaşadığı fiziksel gelişim sayesinde pilates egzersizlerinin ve pilates disiplinin tutkunu oldu. Pilates egzersiz sistemini daha derinlere inerek öğrenmek isteyen Aylin, Pilates eğitmenliği eğitimi aldı ve pilatesi hayatının ayrılmaz bir parçası haline getirdi.

Mat pilates, Reformer pilates, hamile pilatesi üzerine bir çok eğitim alan Aylin, Cadilllac pilates, Barrel, Wunda Chair pilates üzerine bir çok da workshopa katıldı. Pilates eğitmenlik yeterliliğini tamamlayan Aylin, Studyomuzda Aletli pilates ve Hamile Pilatesi Özel, Mat pilates Grup dersleri veriyor.

iletişim:

aylin.gumus@bepilatesyoga.com

 

Çiğdem Çetintaş

Eğitmenimiz Çiğdem Çetintaş, Postur analizi, Reformer (Aletli) Pilates, Mat Pilates, Hamile Pilatesi eğitimlerini tamamladı. 2 yıldır özel ders veren Çiğdem Çetintaş, Mat Pilates ve Reformer Pilates üzerine özel derler vermekte.

Boncuk Bıçakçı

Pilates&Yoga Instructor, Co-Founder&Managing Partner

Kurucu Ortağımız ve Yöneticimiz Boncuk Bıçakçı spor hayatına çok küçük yaşlarda Judo ile başladı. Judo da Türkiye Milli takıma seçilen ve spor kariyerinde çok küçük yaşlarda Balkan Şampiyonluğu gibi önemli bir başarıya imza atan Boncuk, sporu ve spor eğitmenliği kariyerini erken şekillendirmeye başladı.

2008 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Beden eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Onur belgesi ile Beden Eğitimi Öğretmenliği diploması ile mezun olan Boncuk, uzun yıllardır spor eğitmenliği yapıyor. Fitness, yoga ve pilates eğitmenliği üzerine çok sayıda çalışma yapan Boncuk, üzerinde çalıştığı disiplinlerde derinlemesine inceleme ve araştırma yapmayı meslek etiği olarak görüyor.

Yurt içinde, aralarında Türkiye Cimnastik Federasyonu da dahil bir çok kurumdan Pilates eğitimleri alan Boncuk Bıçakçı, 6 yıldır pilates, aletli pilates, hamile pilatesi, medikal pilates gibi özel bilgi ve eğitim gerektiren alanlarda dersler vermekte.  Pilates üzerine sıkılaşma, duruş bozukluklarının tedavisi, prenatal pilates gibi özel alanlarda 150 den fazla üye ile çalışan Boncuk Bıçakçı 7000 saatten fazla özel ders tecrübesine sahip. 

iletişim:

boncuk@bepilatesyoga.com