• Background Image

    Ekibimiz

    Yoga instructor

Gonca Özaydın

Yoga Instructor

Spor hayatına küçük yaşta baleyle tanışarak başlayan Gonca Özaydın, Üniversite yıllarında yarı profesyonel olarak yüzme sporuyla uğraştı. Bedenini belli bir disiplinde eğitmek, fiziksel gelişim göstermek gündelik hayatının rutiniydi.

Gonca, Yoga ile skolyoz teşhisinin konulmasıyla tanıştı. Doktorunun tavsiyesi üzerine yogaya başladı ve eğitmeni Banu Diken sayesinde fiziksel ve zihinsel açıdan bir dönüşüm yaşadı.

Yıllarca çok hareketli spor dallarıyla ilgilenmiş biri olarak yoga ilk başlarda zorlayıcı ve durağan geldi fakat birkaç ders sonra fiziksel deneyimlerden öte ruhumun bir şeyler aradığını ve bunu yoga aracılığıyla deneyimlemek istediğini keşfettim.

Dokuz ay süren uzun ve yoğun bir eğitim sonrası Yoga Alliance RYT-200 onaylı Hatha ve Vinyasa Yoga ekolleri üzerine uzmanlık lisansını alan Gonca be.pilates&yoga ekibinin en yenilerinden. Aldığı onca eğitimi, deneyimlerini üyelerimizle paylaşmaya başlayan Gonca Hocamınızın özel ve grup derslerinde yerinizi ayırtın.

İletişim:

gonca.ozaydin@bepilatesyoga.com

Merve Köroğlu

Yoga Instructor

1987 İstanbul doğumlu olan Merve Köroğlu, Trakya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans programına başladı. Şu an bir yandan IT alanında  İnsan Kaynakları Danışmanlığı yaparken, bir yandan da yoga eğitmenliği yapıyor.

2016 Ocak ayında başladığı yoga yolculuğunda Temel yoga eğitimi, İleri yoga eğitimi, Çocuk yogası eğitimi, Aile yogası eğitimlerini başarıyla tamamlayan Merve studyomuzda yaklaşık bir yıldır yoga grup ve yoga özel dersleri veriyor.

Önümüzdeki dönemde Yin yoga dersleri verecek olan Mervenin grup derslerine katılmanızı ve eşsiz bir yoga deneyimini yaşamanızı isteriz.

Boncuk Bıçakçı

Pilates&Yoga Instructor, Co-Founder&Managing Partner

Kurucu Ortağımız ve Yöneticimiz Boncuk Bıçakçı spor hayatına çok küçük yaşlarda Judo ile başladı. Judo da Türkiye Milli takıma seçilen ve spor kariyerinde çok küçük yaşlarda Balkan Şampiyonluğu gibi önemli bir başarıya imza atan Boncuk, sporu ve spor eğitmenliği kariyerini erken şekillendirmeye başladı.

2008 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Beden eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Onur belgesi ile Beden Eğitimi Öğretmenliği diploması ile mezun olan Boncuk, uzun yıllardır spor eğitmenliği yapıyor. Fitness, yoga ve pilates eğitmenliği üzerine çok sayıda çalışma yapan Boncuk, üzerinde çalıştığı disiplinlerde derinlemesine inceleme ve araştırma yapmayı meslek etiği olarak görüyor.

Yurt içinde, aralarında Türkiye Cimnastik Federasyonu da dahil bir çok kurumdan Pilates eğitimleri alan Boncuk Bıçakçı, 6 yıldır pilates, aletli pilates, hamile pilatesi, medikal pilates gibi özel bilgi ve eğitim gerektiren alanlarda dersler vermekte.  Pilates üzerine sıkılaşma, duruş bozukluklarının tedavisi, prenatal pilates gibi özel alanlarda 150 den fazla üye ile çalışan Boncuk Bıçakçı 7000 saatten fazla özel ders tecrübesine sahip. 

iletişim:

boncuk@bepilatesyoga.com