• Yoga ile esnek ve dinlenmiş bir vücuda sahip olun.

Yoganın etkileri ile esnek ve güçlü bir vücut, stresten uzak bir yaşam!

Yapacağınız yoga seansları ile esnek bir bedene ve dinlenmiş bir zihne sahip olacaksınız. Yoga duruşları ile farkındalık içerisinde sempatik sinir siteminizi gevşeteceksiniz. Yoga asanaları dinç, esnek, güçlü bir omurgaya kavuşmanızı ve stresten arınmanızı sağlayacak. Deneyimli, eğitimli, uzman eğitmen kadromuzla yogayı titizlikle ele aldık. Bu deneyimi keşfetmek için geç kalma.

Üyelerimizin yorumlarını inceleyebilir, yada pilates deneyimini keşfetmek için Ücretsiz demo ders kaydı oluşturabilirsin.

Yoga hakkında detaylı açıklamalar blog sayfamızda;

İncele»

Donanımlı, Etkili ve Eğlenceli bir ekip.

Can Çoktuğ, Co-Founder

Pilates 1. kademe eğitmeni olan Can Çoktuğ, Sitem mühendisi. Bahçeşehir Üniversitesi Inovasyon yönetimi ve girişimcilik üzerine yüksek lisansını tamamlayan Can Çoktuğ Be. Pilates&Yoga’nın idari işleri ve üyelik ilişkileriyle ilgileniyor.

Çiğdem Çetintaş

Eğitmenimiz Çiğdem Çetintaş, Postur analizi, Reformer (Aletli) Pilates, Mat Pilates, Hamile Pilatesi eğitimlerini tamamladı. 1 yıldır özel ders veren Çiğdem Çetintaş, Mat Pilates ve Reformer Pilates üzerine özel derler vermekte.

Boncuk Bıçakçı, Co-Founder

Kurucu Ortağımız ve Yöneticimiz Boncuk Bıçakçı Reformer Pilates ve Yoga üzerine özel dersler veriyor. Yurt içinde federasyon da dahil bir çok kurumdan Pilates eğitimleri alan Boncuk Bıçakçı, 5 yıldır özel ders vermekte. Pilates üzerine 100 den fazla üye ile çalışan Boncuk Bıçakçı 5000 saatten fazla özel ders tecrübesine sahip.

Farkımız?

1. Deneyimli, Eğitimli eğitmenler

Be. Pilates&yoga da hızlı eğitimlerle yada youtube videolarıyla yetiştirilen eğitmenler yoktur. Deneyimli, yeterli eğitim ve sertifikalı, belirli süre de özel ders tecrübesine sahip eğitmenlerle çalışırsınız.

3. Kesin sonuçlar

İstatistiklerimiz gösteriyor ki derslerine zamanında gelen ve azimle çalışan üyelerimiz hedeflerine kesinlikle ulaşıyor. Hemde çok kısa sürede. Siz yeter ki isteyin, biz sizin için buradayız.

2. Bilimsel Perspektif

Biz başarının çok çalışmaya ve bilimsel gerçekliğe dayandığına inanıyoruz. Burada spor ve anatomi biliminin en yeni uygulamalarıyla çalışmalar yaparsınız.Sağlığınız bizim için herşeyden önemli.

4. Inovatif yaklaşım

Hedefinize ulaşırken size  küçük ödüller verebiliriz. Yada ansızın ortaya attığımız bir kapışmada kendinizi kıyasıya rekabet içinde bulabilirsiniz. Başarırsınız ve eğlenirsiniz.

 • Yoganın etkileri ile

  Stresten Uzak bir Yaşam.

Sorry, no results were found, search again?

 • Bu kadar kısa sürede böylesine bir değişim alacağımı hiç sanmazdım. Burada dersler çok keyifli ve verimli geçiyor. bepilatesyoga ailesine çok teşekkür ederim.@burcuseden

  - Burcu Seden, Diş Hekimi

 • Bahçeşehirde böylesine keyifli, eğlenceli ve verimli dersleri için Boncuk hocama teşekkür ederim.@goksusensoz

  - Göksu Şensöz, Diyetisyen

 • “Boncuk hocanın ders kalitesinde yarattığı fark asla tartışılmaz. Onun sayesinde bugün geldiğim noktada, esnekliğim, dik duruşum ve kendime güvenim oldukça keyif verici. Emekleri için çok teşekkürler.”@pinaruzgur

  - Pınar Uzgur, Öğrenci Pilot

Etkileşimde olmaktan mutluyuz.

Güncel içerikler, kampanyalar ve keyifli paylaşımlar için takip et:@be.pilatesyoga

 • Yoga grup ve özel derslerine bekliyoruz.